Oaza MBDR Prokocim ;))

Forum Oazy Ruchu Światło-Życie i Scholii przy Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Dobrej Rady Dzielnica XII Kraków-Prokocim powstałe w 2008 roku.

Ogłoszenie

DZISIAJ JEST POGODNY WIECZOREK GODZ.19.30(23.05) SCHOLA ŚPIEWA W NIEDZIELE PRÓBA O 18.00(25.05) BĄDŹ O 9.30 ;)

#1 2008-04-06 11:37:49

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 22
Punktów :   

Bierzmowanie - śpiew

Jak wiadomo nieubłaganie zbliża się Uroczystość Sakramtnu Bierzmowania. O ile sie nie myle będzie się to w ostatni weekend kwietnia. I... pasuje się już teraz zdeklarować czy tym razem sobie darujemy lub... mimo naszego skromnego składu (ale pamiętajcie - nie liczy się ilość tylko jakość !) znów dajemy czadu tak jak w Wielką Sobotę? Jeśli się zgodzicie, to ja już postaram się dogadać z księżmi i ogranistą żeby wcześniej dokładnie ustalić pieśni.  Mi już jakieś tytuły po głowie chodzą a Wam? Oczywiście wszystkie propozycje pieśni możecie tu zamieszczać.

Czekam na Wasze deklaracje

Offline

 

#2 2008-04-06 13:51:44

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

Wiesz kochana ze ja zawsze pomimo naSZego jakze male skladu zgadzam sie mam nadzieje ze dojdzie do nas kilka osob i ze to Bierzmowanie bedzie niezapomniane napewno jakies tam chodza po glowce ale czy pomyslu dorbe to zalezec bedzie od was grajacych

***

Szukam szukam pytam znajomych i narazie mam te propozycje chyba sama nie znam wszystkiego pozdrawiam a oto lista może byśmy się nauczyli czegoś nowego co wy na to
Zjednoczeni w Duchu
Duchu Ogniu
Veni Sancte Spiritus
Króluj nam Chryste
Chrystus Wodzem
Wy jesteście solą ziemi.
Pokój Wam
Psalm 34
Jesteśmy piękni
Nie lękajcie się
Duchu Święty wołam przyjdź i wiele innych ktorych nie pamietam

Offline

 

#3 2008-04-09 21:09:06

asia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

Chcialabym zebyscie spiewaly w tym roku na Bierzmowaniu:) Bylo by wspaniale:) Ja bardzo lubie spiewac i chodzilabym ale stwierdzilam ze lepiej oszczedzic wszystkim mojego "pieknego" glosu:P W tamtym roku bylo pieknie i fajnie by bylo zeby i w tym roku tak bylo:)

Offline

 

#4 2008-04-10 21:27:21

Kinia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

no fakt. w zeszłym roku było zaczepiście no w końcu to było moje bierzmowanko, co nie
znając  wasze zdolności to i w tym roku bedzie extra:*


Przyjaźń to strach przed samotnością, a miłość to jeszcze większy strach przed osamotnieniem.

Offline

 

#5 2008-04-19 16:42:13

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

[dblpt]angel[dblpt] w tym roku tez bedzie ladnie musi tak wiec zwracam sie z uprzejmowa prozba do Gosi Marcina badz Nusi aby udostepnili nam jakies szczegoly dotyczace Bierzmowania w tym roku w tamtym roku przypadkowo nie bylo z nami Przemka ktory rozwalil Gosi gitare ?

Offline

 

#6 2008-04-19 21:13:05

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

jutro po mszy o 11 będe rozmwiać z księdziem Pawłem o bierzmowaniu. Więc jutro się dowiem o szczegółach i napisze na forum o wszystkim.
Przemek? Jak dobrze pamiętam to był to Wojtek, nawet mam to nagrane (Marek miał bierzmowanie więc mój Tata nagrywał nasz śpiew ).

Offline

 

#7 2008-04-20 09:08:48

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

to najwyzej ja cos zle pamietam ale pamietam to ze Przemek sie klocil z ksiedzem Janem hehe fajnie bylo w tym roku damy czaaaaaaaaaaaaadu

Offline

 

#8 2008-04-21 20:10:43

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

..........:::::::::: UWAGA ::::::::::.......... ..........:::::::::: UWAGA ::::::::::.......... ..........:::::::::: UWAGA ::::::::::..........

Mamy przygotowaną listę pieśni na sobotnie bierzmowanie:

CZUWANIE:
1) Przyjdę do Was w moim Duchu - My
2) Pan jest mocą - My
3) Otrzyjcie już łzy - Organista

NAMASZCZENIE:
1) Przyjdz Duchu ja pragnę - Organista
2) Duchu Święty. O przyjdż i rozpal nas... - My
3) Duchu Święty ogarnij mnie - My
4) coś *
5) cos *

OFIAROWANIE:
Pokój Wam

KOMUNIA:   (co do kolejności pieśni, pewna nie jestem. Wybaczcie.)
1) coś *
2) coś *
3) Organista
4) Organista

*- mamy coś jeszcze wymyśleć - podawać propozycje... Oleńko, pamiętam o Twoich pieśniach

Kolejność poszczególnych pieśni może ulec zmianie

PRÓBY:
Na pewno w sobote będzie próba o godzinie 16.00 !!!!!!!! Proponuje zrobić próbe w tygodniu, powiedzmy w czwartek, po gitarze. Co Wy na to??

Offline

 

#9 2008-04-21 21:11:59

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

ciesze sie ze pamietasz upraszam o jedna zmiane zamiast organista powinno byc Rafalek hehe a co do piesni to na pewno wymyslimy cos ladnego a proba prosze bardzo moze byc po gitarze ja sie zgadzam

Offline

 

#10 2008-04-24 12:14:04

Nusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

Witajcie! przepraszam, że tak długo się nie odzywałam:( miałam trochę na głowie(dalej mam:)  Mam ogromną prośbę: Jak ustalicie, o której jest dzisiaj próba, to napiszcie mi smsa PLEASE!!  Nie będzie mnie na kompie popołudniu, takze nie odczytam ewentualnych postów.  Pozdrawiam    P.S. mam nadzieje, że wyjdę z pracy o znosnej porze i wyrobię sie na próbę!!  buziaczki:*

Offline

 

#11 2008-04-26 20:55:52

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

no kochani mam nadzieje ze wam sie podobalo wazcie sie powiedziec nie Paulinko a teraz Ty ;p o przepraszam znowu Cie zdradzilam Liebee odezwij sie

Offline

 

#12 2008-04-26 20:59:13

Liebe

Użytkownik

Skąd: dolina muminków city;p
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

^^bierzmowanie bierzmowanie^^ no i super bylo.co tu można wiele mówic;p jak się komuś nie podobało - następnym razem ciągnie solo            ~~lalala~~


"błędy może popełniać każdy- kłamać nie wolno nikomu.."

Offline

 

#13 2008-04-26 21:04:48

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

Jaki misiek slodki dopiero teraz zauwazylam slodki jest zgadzam sie z Liebe jak sie komus nie podobalo to nasteopnym razem sooolowa i zoabczymy czy bedziecie tacy zadowoleni haha bylo ladnie zawsze lepiej byc moze a Nusia mam nadzieje ze lepiej sie czujesz i hmm nie martw sie psalm byl sliczny jak zawsze Liebe dziekuje za odpowiedz

Offline

 

#14 2008-04-26 21:12:05

Liebe

Użytkownik

Skąd: dolina muminków city;p
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

^^ależ proszę:D a misiek ładny no bo mój to oczywiste:D i to jeszcze niemiecki^^ tak Nusia psalm był piękny


"błędy może popełniać każdy- kłamać nie wolno nikomu.."

Offline

 

#15 2008-04-26 21:14:38

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Bierzmowanie - śpiew

Ani usmiechnij sie jak bedziesz to czytac slicznie bylo a nie zle nam sie podobalo i to wystarczy nooo niemieci i do tego Twoj polaczenie wrecz idealne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl