Oaza MBDR Prokocim ;))

Forum Oazy Ruchu Światło-Życie i Scholii przy Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Dobrej Rady Dzielnica XII Kraków-Prokocim powstałe w 2008 roku.

Ogłoszenie

DZISIAJ JEST POGODNY WIECZOREK GODZ.19.30(23.05) SCHOLA ŚPIEWA W NIEDZIELE PRÓBA O 18.00(25.05) BĄDŹ O 9.30 ;)

#1 2008-04-07 18:29:19

Nightmare

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 4
Punktów :   

L.E.D.N.I.C.A --> siewcy miłości

Słuchajcie, moze w tym roku zbierzemy się i pojedziemy na Lednicę?..co wy na to? Ja mam taką opcje ze jak się nie uda od nas zebrać wystarczajaco luków to możemy złączyć sie z inną parafią;) np. z parafia Św.Kingi z płaszowa mam tam kupele z oazy zgłaszajcie wasze wizje, czy wogóle wydaje wam się możliwy ten wyjazd??


"Brzydkie kaczątko, patrząc w Niebo o czym myślisz?(..) To dusza łabędzia mówiło i płakało tym swoim brzydkim skrzeczącym głosem - brzydki, płaczac co śpiewasz? - to cząstka utraconego snu"

Offline

 

#2 2008-04-07 19:11:10

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: L.E.D.N.I.C.A --> siewcy miłości

mialam ponowic ten watek ale sie ciesze ze jednak Ty to zrobilas ja jak juz mowilam niestety nie moge ;(

Offline

 

#3 2008-04-07 20:17:12

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: L.E.D.N.I.C.A --> siewcy miłości

Jeśli chodzi o mnie... ostatnio zaszły lekkie zmiany co do daty mojego wyjazdu - zakałdając że wyjade póżniej, to z pewnością się zabiore na lednice. Czyli jak na razie jade za 60%.
Wyjazd jest możliwy, wytraczy że się zgadamy z jakąś parafią, wcześniej im podamy liczbę od nas i będzie git! Nightmare, więc na Twojej głowie jest zebranie jak najwięcej liczby ludzi, i skontaktowanie się z tamtejszą parafią, bo obawiam się że od nas nie pojedzie cały autokar.

Offline

 

#4 2008-04-08 12:28:23

Nightmare

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: L.E.D.N.I.C.A --> siewcy miłości

spoko, spoko zostawicie oragnizacje mnie przecież wiecie, że można na waszego diabełak liczyć ;] a tymczasem tu..piszcie kto by był chętny, jeśli o kimś wiecie żeby pojechał to go dawajcie


"Brzydkie kaczątko, patrząc w Niebo o czym myślisz?(..) To dusza łabędzia mówiło i płakało tym swoim brzydkim skrzeczącym głosem - brzydki, płaczac co śpiewasz? - to cząstka utraconego snu"

Offline

 

#5 2008-04-08 15:46:16

Adrian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: L.E.D.N.I.C.A --> siewcy miłości

Ja niestety racej chyba nie pojade ale mam nadzieje ze jakos sie zorganizujecie buziaki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy w Chłopach imiona dla kotek