Oaza MBDR Prokocim ;))

Forum Oazy Ruchu Światło-Życie i Scholii przy Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Dobrej Rady Dzielnica XII Kraków-Prokocim powstałe w 2008 roku.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

DZISIAJ JEST POGODNY WIECZOREK GODZ.19.30(23.05) SCHOLA ŚPIEWA W NIEDZIELE PRÓBA O 18.00(25.05) BĄDŹ O 9.30 ;)

#1 2008-04-06 11:02:47

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 22
Punktów :   

Nauki gry na gitarze :)

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, w piątki są "lekcje" gry na gitarze. Marcin zobowiązał się do prowadzenia tych lekcji. Z tego miejsca trzeba Mu naprawde podziękować za chęć spędzenia piątkowego popołudnia na słuchaniu tych brzędoleń , które z czasem (mamy nadzieje i szczerze w to wierzymy) staną się nie tylką wspaniałą muzyką dla uczu ale również świetną zabawą dla każdego z nas.
Jeszcze w tym tygodniu pojawią się dokładne informajce dotyczące godzin tych lekcji. 

Jeśli jest ktoś chętny - proszony jest o kontakt z Marcinem.

Pozdrowionka



Podaje również stronę z akordami (tutaj C i G są jako akordy pełne).  http://www.gitara.mocny.com/akordy.php

Ostatnio edytowany przez Gosia (2008-04-06 11:11:38)

Offline

 

#2 2008-04-06 13:49:32

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

mam nadzieje ze znadzie sie jeszcze kilku chetnych do gry z nami pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-04-07 00:06:21

szosti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

Witam, wreszcie nauczyłem się korzystać z instytucji jaką jest forum ale jak to mawiają wielcy Wodzowie: "lepiej późno niż wcześniej skoro i tak pierwsze forum zamkną"... ???hm... jakoś tak to szło..

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-REKLAMA+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+--+-+-+-+-+-+-+-+-+-
                                                                                                                                           SZTUKI W.
Ponawiam propozycję nauki bicia. Jednakowoż temat bicia zostanie podjęty na lekcji trzeciej tudzież czwartej. Na razie poznajmy podstawowe chwyty. Obecnie przypominam, że znamy cztery rodzaje chwytów ujarzmiających przeciwnika: są to (alfabetycznie) chwyt "a" wprowadzający przeciwnika w melancholijny nastrój z lekką nutką dekadencji, chwyt "C" dość trudny jednakże często używany (szczególnie praktyczny przy apelach - bardziej skuteczny w wersji czteropalczastej), "E" chwyt z charakterem, dla wszystkich lubiących pozostawić po sobie pewną dozę niepewności tajemniczości i grozy, oraz chwyt "G" - radosny chwyt - dla wszystkich chcących sobie pobić w radości

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-REKLAMA+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+--+-+-+-+-+-+-+-+-+-

W związku z dużym zainteresowaniem Sztuką W. uprzejmie proszę o nadesłanie informacji o terminach w jakich mogą szanowni, zdeterminowani, nic jeszcze niewiedzący, nawet tego że będą mieć przerąbane kandydaci uczestniczyć.

Jeśli chodzi o mnie to proponuję:
wtorek 19:00
czwartek 18:30


bardzo ewentualnie, wręcz niekorzystnie, fatalnie, okrutnie, wstrętnie, obrzydliwie, paskudnie, brzydko, niefajnie, z zastrzeżeniem że będzie się mieć bardzo przerąbane u niejakiej Nusi podaje jeszcze jeden możliwy (ale lepiej nie) termin:

piątek 19:00

Serdecznie podzrawiam

Wasz, ulubiony, kochany, wspaniały, miły, dobry, pomocny, szczery, uprzejmy, wyrozumiały i zawsze skromny

SzOsTi

(P.S.) Pierwszy raz piszę tego.. no...  hm... poszta czy pocta czy po... coś tam  no nie ważne - informację znaczy się na forum romanum. Jakbym popełnił jakiegoś fatalnego formalnego, logicznego, gramatycznego, stylistycznego, logicznego lub innego błęda ujmującego co do formy lub treści to serdecznie przepraszam i proszę o korekty i wskazówki i nie śmianie się!!!

Wybaczcie Staremu Wapniakowi...

Have a nice week!!

Offline

 

#4 2008-04-07 15:35:34

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

dla mnie najlepiej czwartek w takim razie albo piatek tak jak juz bylo heh ;p ;** Nusia sie na nas nie poobraza mam nadzijee ze u niej dobrze bo slabo wygladala wczoraj ) kochana zdrowiej nam a co do Ciebie Szosti mowisz ze wapniak a prosze bardzo ale jakos sie strAsznie rozpisal ani nie poszt ani nie poct tylko POST KOCHANY ;p a co do tego tam wasz ulubiony kochany wspanialy mily i t d..... to wiesz co dlugo mozna jeszcze ciagnac a na koncu zbierajacy na nowa schole ;p haha <lol>

Offline

 

#5 2008-04-07 22:32:15

szosti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

Hej,
Ja, niżej podpisany, zwracam się z uprzejmą prośbą, że aby gdybyż czasem moglibyście się jakoś skontaktować z Łukaszem von Wachelem, tudzież z sir and madame Bałami żeby jakoś odpowiedzieli kiedy mogą obdarzyć mnie łaską widoku ich jakże sławetnego oblicza bo nie wiem na kiedy w końcu ustawić to granie.

El Antonio Forrumovapno del Gitarro da mucho przystojny.

Pozdrawiam

P.S.
Implikując: fajnie by było jakby wszyscy mieli dostęp (info) o tym forum romanum żeby można było sobie czasem cynki puszczać...


      --- 
    (  O  )===[]             ------------>      los gitarros rządzos!!!
      ---

Waiting for news ...>...>...>...... . . . . . .  .  .  .  .   .   .   .    .    .    .     .     .     .       .       .       .          .          .          .                       .

Offline

 

#6 2008-04-07 22:53:57

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

Jakże miło mi będzie powiadomić Łukasza von Wachla i jedynie sir Bałe bowiem spotkać ich moge w naszym zakładzie karnym (czyt. szkoła). Jeśli będe miała tą przyjemność widzieć ich oblicze w czasie przerwy, tu, z tego miejsca przysięgam, iż obdarze ich jakże miłą nowiną dotyczącą grania. A wracając na to pełne łez padole... z pewnością przekaże, jeśli ich spotkam.

Niech moc będzię z Wami

Offline

 

#7 2008-04-07 23:07:53

Adrian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

Ja mgr.Bała uprzejmie informuje ze moge zali wstac we wtorek i w czwartek pozdrawiac i kłaniac sie ...

Offline

 

#8 2008-04-08 08:30:29

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

wstac zbierzmy sie w naszej cudownej grupce i grajmy co tchu niech muzyka leci razem z wiatrem chodz narazie to do muzyki nie jest podobne ale z czasem .... wierzmy w swoje sily zaklad karny heheh Gosia ale nie widzialam zebys chodzila w takim dosyc ciekawym stroju w prazki czy jak to tam sie nazywa milo nam Szosti zes dotarl na nasze forum

Offline

 

#9 2008-04-08 17:40:04

Gosia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

W pasiaku Alex, w pasiaku... ! Ja tylko odświętnie ubieram pasiak więc może dlatego mnie jeszcze w nim nie widziałaś

Offline

 

#10 2008-04-08 17:53:50

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

dorbze niehc bedzie pasiak pasiasty tosie w kocnu pokarz bo chce zoabczyc jak w nim wygladasz i czy jest Ci do twarzy w pasIAKU Xd

Offline

 

#11 2008-04-09 16:40:28

szosti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

Uprzejmie zawiadamiam że wyjątkowo, wstrętnie, obrzydliwie, paskudnie, brzydko, niefajnie następne spotkanie z gitarą będzie w piątek o 18.00
Za utrudnienia przepraszam (szczególnie mgr.Bałę)

Co złego to nie ja.

W przyszłości planuję spotkania w czwartki o 18.30
Pozdrawiam

SzOsTi

Offline

 

#12 2008-04-30 15:14:49

Alex

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Nauki gry na gitarze :)

Szoti a jak z tym tygodniem kochany przperaszam Cie ale mnie w czwartek nie bedzie mam warsztaty jak i Gosia tez 3majcie sie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl